HairMax- zatrzymaj wypadanie włosów.

maxAmerykańska Firma Lexington International LLC wprowadziła w 2001 roku na rynek grzebień laserowy i do tej pory zyskał on 93% zadowolonych użytkowników. Natomiast prace rozwojowe nad Laser Photo Therapy rozpoczęto 20 lat temu w Australii. Od tego czasu firma jest liderem tej nowej technologii.

W 2007 roku HairMax otrzymał certyfikat FDA uprawniający do leczenia łysienia androgennego i promowania wzrostu włosów u mężczyzn., a w 2011 otrzymał certyfikat FDA, jako potwierdzenie skuteczności również u kobiet. Produkt spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, nie ma żadnych przeciwskazań do jego używania. Laser wpływa bez skutków ubocznych jedynie na włosy. Laserowa fototerapia małej mocy, w przeciwieństwie do laserów o wysokiej mocy, stosowanych w przemyśle czy chirurgii nie wydziela ciepła i można ją bezpiecznie stosować w domu.
Energia uzyskana podczas stosowania HairMax jest delikatna, odżywcza i wpływa korzystnie na włosy. HairMax działa biostymulująco na mieszek włosowy poprzez działanie energii na poziomie komórkowym.
Działanie grzebienia laserowego bezpośrednio wpływa na fazy wzrostu włosa. HairMax może nawet zahamować i odwrócić proces miniaturyzacji poprzez pobudzenie pęcherzyka i produkcję żywych komórek w mieszkach włosowych włosa. Ponadto następuje wzrost przepływu krwi w naczyniach włosowatych co zapewnia dostarczenie więcej składników odżywczych do żywych komórek mieszka. W drugiej fazie wzrostu włosa, katagenie, włos ma żywy i zdrowy korzeń, a sam włos odpada. Grzebień laserowy Hairmax pobudza korzeń włosa w ten sposób, aby na jego miejscu wyrósł nowy i zdrowy włos. Natomiast w trzeciej fazie mamy do czynienia z osłabionym korzeniem, włos przestaje rosnąć, spoczywa i w końcu następuje jego utrata. HairMax wspomaga poprzez stymulowanie ponowny wzrost włosa.

HairMax to doskonały grzebień laserowy, którego zasada działania opiera się na fototerapii. HairMax jest przeznaczony dla osób, które zauważają nadmierne utratę włosów oraz dla osób mających oznaki łysienia. Grzebień w trakcie użytkowania wytwarza słabe światło laserowe, które skutecznie stymuluje skórę głowy, przez co wpływa na ożywienie naturalnego wzrostu włosa w każdej fazie jego rozwoju. Światło wspomaga porost włosów we wszystkich jego fazach . Przy użyciu grzebienie nie tylko zatrzymujemy wypadanie włosów, ale również stymulujemy ich porost. Włosy staja się zdrowsze, błyszczące, silniejsze oraz naturalnie ożywione. Włosy się mniej przetłuszczają i znika łupież.
HairMax najlepiej używać po umyciu włosów, można używać na suche i mokre włosy, ale przed nałożeniem produktów kosmetycznych.
Pierwsze efekty stosowania grzebienia większość użytkowników zauważyło po ok 8-12 tygodni, ale należy pamiętać, że jest to kwestia indywidualna.

W sprzedaży posiadamy trzy rodzaje grzebienia:

  • ADV 7- zawiera 7 wiązek laserowych, używa się go 15 min co drugi dzień
  • LUX 9- zawiera 9 wiązek laserowych, używa się go 11 min, co drugi dzień
  • PROF 12- zawiera 12 wiązek laserowych, używa się go 8 min, co drugi dzień

Comments are closed.