Międzynarodowy zjazd ISHRS

W dniach od 01 – 02.10.2017r. w Polanicy Zdrój odbył się Międzynarodowy zjazd ISHRS – jest to, największa organizacja zrzeszająca najlepszych chirurgów, z zakresu chirurgii odtwórczej włosa, z całego świata. Był to dla nas bardzo ważny dzień i ogromne wyróżnienie, ponieważ współtworzyliśmy oraz braliśmy czynny udział asystując przy prezentowanych zabiegach, wśród najznamienitszych chirurgów w tej dziedzinie.

Bardzo intensywny czas, ale za to jaki owocny. Wiele nowych metod i technik, wymiana poglądów – dla tak cennych chwil warto przemierzyć każdą odległość. Jest to również wspaniała okazja do spotkania się z ludźmi, którzy wprowadzili innowację Transplantacji włosów, od których się uczyliśmy tej sztuki, jak na przykład mentorem Dr Sandelewskiego – Dr Tsilosani- kiedyś uczeń z nauczycielem – teraz razem uczą innych.

W kolejnych dniach 04-07.10.2017r. w Pradze braliśmy udział w II etapie zjazdu, który poświęcony był wykładom oraz najnowocześniejszym odkryciom w zabiegach Transplantacji włosów.

Na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/San-Medical-101617703251050/) można obejrzeć pełną fotorelację oraz kilka relacji na żywo z prowadzonych zabiegów.


Comments are closed.