Przeszczepy włosów Przeszczep włosów u kobiet Angel system - wypadające włosy Hair max - po przeszczepie włosów Medycyna estetyczna Przeszczep włosów Przeszczep włosów estetycznie Top Doradca
powered by Estheticon.pl

Przeszczep włosów Bielsko Biała

Nasza klinika mieści się niedaleko centrum miasta. Jeśli szukacie Państwo kliniki, która wykonuje  przeszczep włosów Bielsko Biała to zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów, dostępnych na naszej stronie internetowej lub skorzystania z formularza kontaktowego.
Przeszczep włosów Bielsko Biała przeprowadzany jest w naszej klinice przez doktora Artura Sandelewskiego, uznanego specjalistę z zakresu transplantacji włosów.

Najważniejsze jest dlprzeszczep włosów Bielsko Białaa nas zadowolenie Pacjentów dlatego też nasze hasło przewodnie brzmi: „Piękno z należytą starannością”. W trosce o Państwa zadowolenie stale podnosimy jakość naszych usług oraz wiedzę. Ta ostatnia poparta jest przede wszystkim pozytywnymi opiniami naszych Pacjentów oraz certyfikatami. Przeszczep włosów Bielsko Biała wykonujemy za pomocą trzech metod: FUT, FUE oraz BHT. Więcej na temat każdej z nich przeczytacie Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Każdy zabieg wiąże się ze stresem i niepokojem, w pełni to rozumiemy, dlatego też nasz wykwalifikowany personel zadba o to, by czuli się Państwo komfortowo.