Przeszczepy włosów Przeszczep włosów u kobiet Angel system - wypadające włosy Hair max - po przeszczepie włosów Medycyna estetyczna Przeszczep włosów Przeszczep włosów estetycznie Top Doradca
powered by Estheticon.pl

REKOMENDACJE

“Od dłuższego czasu dokuczało mi zbyt wysokie czoło. Nie mogłam z tym problemem nic zrobić, a zapuszczenie grzywki nie pasowało do mojego owalu twarzy. Zdecydowałam się na konsultację w klinice SAN-MED, bowiem jako jedna w tym rejonie zajmuje się przeszczepami włosów u kobiet. Po rzetelnej i profesjonalnej rozmowie z dr Sandelewskim wyznaczyłam od razu termin zabiegu. Zabieg miałam wykonany metodą FUT, ale pasek skóry był tak precyzyjnie wycięty, że moje dłuższe włosy zasłaniają to miejsce. Podczas zabiegu oraz w następnych dniach personel kliniki informował mnie o sposobie postępowania, pielęgnacji, możliwych efektach, ta że nie byłam niczym zaskoczona. Pełen profesjonalizm! Polecam.”
Wiktoria, Katowice

“W klinice SAN-MED HAIR TRANSPLANT wykonałem już jeden zabiegiem i jestem przed kolejnym. Całkowity zakres zabiegu został podzielony na dwie sesje ze względu na duży zakres. Bardzo polecam, fachowa obsługa, duża wiedza doktora, zabieg wykonywany jest z uwzględnieniem bezpieczeństwa pacjenta. A po zabiegu pełna opieka tj transport do hotelu, nocleg w cenie zabiegu, nawet dla dwóch osób.”
Adam, Kraków

“Problemy z włosami mam już od dawna. Najpierw zauważyłam problem wypadających włosów, potem zdiagnozowałam problem i okazało się że mam objawy łysienia androgennego. Objawem tego było przerzedzenie włosów na górze głowy od przedziałka na boki. Stosowałam różnego rodzaju wcierki, preparaty, zażywałam tabletki, ale nic nie pomogło, więc jedynym wyjściem było trwałe wyleczenie problemu, czyli przeszczep. Długo szukałam kliniki, która wykonuje zabiegi dla kobiet i znalazłam- klinikę w Bielsku-Białej. Zostałam bardzo szybko przyjęta na konsultacje. Już przez telefon w rejestracji uzyskałam fachową informację dotycząca zabiegu, jego metod. Teraz jestem kilka miesięcy po zabiegu, szczęśliwa, bo zaczynają pojawiać się „nowe” włosy. Doktor Artur Sandelewski zaproponował mi terapię wspomagającą tj zabiegi osoczem bogatopłytkowym angel. I chyba się zdecyduje. Jestem już taka szczęśliwa, wreszcie bez tapirowania, bez obawy, że wiatr pokarze łysinę….”
Lucyna, Gliwice

“Miałem nietypowy problem, z włosami, ale na brodzie. Bowiem posiadałem ubytki w zaroście na brodzie, co przy moim ciemnym kolorze włosów i zarostu bardzo brzydko wyglądało. Próbowałem różnych, najlepszych maszynek, ale żadna nie mogła mnie tak ogolić, aby nie było widać pustych miejsc. W internecie znalazłem informację o klinikach przeszczepu włosów. Jednak trudno było znaleźć taka , która wykonuje zabiegi metodą BHT czyli pobieranie włosów z innych części ciał niż głowa. Ale klinka SAN-MED w Bielsku-Białej to strzał w 10:-) Zabieg przeprowadzony w ciągu kilku godzin. Włosy pobrane zostały pobrane z zarostu na podbródku i umieszczone na brodzie. Rewelacja. Teraz może pomyśle o przeszczepie na zakola, które już tez zaczynają się pojawiać. Polecam wszystkim Panom!”
Wacław, Szczecin

“Jestem bardzo zadowolony z przeszczepu włosów u dr Sandelewskiego, bardzo dobry wybór kliniki, mogę z ręką na sercu polecić każdemu przeszczep włosów w tej klinice, przyleciałem na zabieg z zagranicy, na lotnisku czekał już na mnie kierowca z kliniki, chyba najfajniejszy człowiek z jakim jechałem, na miejscu zarezerwowany hotel przez klinikę 4* z dużym upustem dla pacjentów, lepiej już chyba być nie mogło, cały zespół bardzo profesjonalny dbał oto żebym czuł się dobrze i komfortowo w czasie zabiegu, bardzo pozytywne doświadczenie warto.”
Michał(Michael) – Londyn 

“Miałem u państwa operację przeszczepu włosów w zeszłym roku w sierpniu 2000 implantów-strip. Chciałem zdać relacje jak włosy odrastają. Od zabiegu upłynęło już pół prawie roku. Włosy zaczęły odrastać i cały czas rosną. W tym roku zdecyduję się na kolejny – uzupełniający zabieg , być może wybiorę FUE.Jestem bardzo zadowolony i mogę wszystkim polecić San-Med w Bielsku-Białej.”
Maciej S. 

“Wybrałem przeszczep włosów w klinice dr Sandelewskiego, ponieważ został mi polecony przez mojego znajomego dermatologa. Przed zabiegiem miałem duże obawy czy dobrze wybrałem, czy wszystko będzie. ok. Teraz już mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z osiągniętego rezultatu. Wszystko było tak jak podczas konsultacji zapewniał mnie dr Sandelewski. sam doktor okazał się bardzo miłym i przyjzanym człowiekiem, i co najważniejsze zna się na rzeczy. Mogę spokojnie polecić przeszczep włosów w gabinecie dr Sandelewskiego.”
Dawid R. 

“W moim wieku- mam 60 lat nie bardzo wierzyłem, że mogę coś zmienić w moim wyglądzie. Straciłem włosy na czubku głowy już 20 lat temu. Nie wiedziałem, że przeszczep włosów może mi pomóc.
Dopiero z internetu znalazłem klinikę dr Sandelewskiego. Po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałem się na konsultacje. Doktor punktualnie zjawił się w gabinecie. Przedstawiony przez doktora cały proces przeszczepu włosów wydał mi się bardzo zrozumiały. zdecydowałem się na FUT.
Sam zabieg bardzo dobrze przeszedłem, tylko czasami nieco się nudziłem. Po zabiegu jestem 3 miesiące i widzę moje nowiutkie włosy. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu wykonanego przez dr Sandelewskiego”
Zbigniew H. 

“Jestem po przeszczepie włosów , który miałem wykonany przez dr Sandelewskiego w Bielsku-Białej. Wybrałem zabieg FUE co związane jest z tym, że na co dzień noszę krótkie włosy. Już podczas pierwszej konsultacji mailowej odczułem pełny profesjonalizm ze strony doktora. Potwierdziło to się już podczas wizyty i samego zabiegu. Doktor przeszczepił mi 1600 FU. Już się nie mogę doczekać kiedy moje nowe włosy zaczną rosnąc. Cały zespół kliniki bardzo przyjazny, atmosfera prawie rodzinna. W pełni mogę polecić dr Sandelewskiego”
Jacek Z. 

“W lipcu przeszedłem przeszczep włosów metodą BHT. Jestem bardzo zadowolony z efektów i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić San-Med. Mieszkam we Wrocławiu, dojazd do Bielska zajmuje trochę czasu ale naprawdę było warto. Procesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera, fachowa opieka to główne atuty.”
Sebastian H. – Wrocław

Ja też chętnie podzielę się moimi doświadczeniami z pobytu i zabiegu u dr Sandelewskiego.
Swoje włosy straciłem 10 lat temu. podobnie jak mój dziadek byłem łysy. Poczytałem na internecie i stwierdziłem , że to Norwood 4. Szukałem również lekarzy, którzy wykonują te zabiegi. Zdecydowałe się wybrać dr Sandelewskigo gdyż 1)poczytałem dobre rekomendacje 2) gabinet jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania 3) szukałem doktora, który również wykonuje BHT- pobranie włosów z ciała. Podczas konsultacji pan doktor zaproponował mi FUE i połączyć to z BHT. Stwierdził, że za mało mam włosów na głowie aby móc uzyskać taką gęstość włosów jaką chciałem. Zgodziłem się. poza głowa pan doktor pobrał mi włosy z brody. Jak powiedział z brody bardzo dobre są na pierwszą linię włosów. Zabieg trwał 7 godzin. Ale czas dość szybko zleciał. Większość czasu rozmawiałem z prawie cały personelem doktora. Obejrzałem też 1 film na DVD. Po zabiegu za opatrunkiem spokojnie sam wróciłem do domu. Po tym co zobaczyłem, co się dzieje na mojej głowie-po prostu zaczynają mi nowe włosy rosnąc polecam wszystkim dr Sandelewskiego. Pan doktor potrafi zrozumieć człowieka z takimi problemami, a najważniejsze może mu pomóc.
Bartłomiej K. 

“Na zabieg transplantacji włosów wybrałem klinikę San-Med. Zdecydowałem się tutaj poddać zabiegowi po tym jak przeczytałem bardzo pozytywne opnie o dr Sandelewskim. Zabieg miałem wykonany tą nowszą techniką FUE. Pobyt w klinice, sam zabieg i cały pobyt- super. Po zabiegu miałem do dyspozycji pokój w hotelu- nic nie musiałem dodatkowo płacić. Polecam”
Marek G. z Warszawy